12
Sau
2017
1
craftbutik.com

5 interjero rankdarbių kūrėjai, mylintiems jaukumą ir originalumą

Šiandien sėdėdama ir gerdama kavą gėrėjausi rankų darbo servetėle, kurią gavau dovanų iš Švedijos kūrėjų. Wow, kiek mielumo ir jaukumo joje sudėta. Manau ne vienas jūsų namuose turite kažkokią mielą smulkmeną, kuri buvo sukurta rankomis. Galbūt tai žvakidė, pagalvėlė, paveikslas, kilimas, o gal rankų darbo lempa? Sutikite, kad rankų darbo daiktai visada suteikia namams jaukumo, šiltumo ir originalumo. Šie daiktai turi kažkokią savitą energetiką, kurią palieka kūrėjo rankos. Dažnai naršau internete ieškodama originalių idėjų ar tiesiog gėriuosi nuostabiais kūrėjų darbais. Tad šiandien sugalvojau pasidalinti su jumis 5 lietuvių kūrėjų prekinių ženklų sąrašu, kurių galbūt dar nežinojote. Tačiau esu tikra, kad iškart pamilsite jų darbus, o galbūt ir užsimanysite kažką įsigyti.

#1. Home is

craftbutik.com

Nuotrauka iš “Home is” Facebook puslapio

Home is – tai idėjos namams su mažais, jaukiais ir humoro nestokojančiais interjero aksesuarais! Išties labai gražios bei originalios rankų darbo detalės. Mano dėmesį ypatingai patraukė minimalistiniai bei subtiliai žaismingi kalėdiniai rankų darbo žaisliukai. Taip pat kvapų mėgėjai “Home is” atras rankų darbo žvakių bei namų kvapų rinkinių. Namų kvapai gaminami iš aukščiausios kokybės ekologiškų sudedamųjų dalių, kad nekenktų nei Jūsų artimųjų, nei Jūsų augintinių sveikatai! O kurgi dar ir superinės pagalvėlės, vertos įsimylėti :) Kviečiu patiems pažiūrėti kokių gėrybių turi “Home is”.

Daugiau apie "Home is"

#2. tautė

craftbutik.com

Nuotrauka iš “tautė” Facebook puslapio

tautė – kūrėja, kuri jūsų namus gali papuošti rankų darbo sapnų gaudyklėmis. Tai rankų darbo sapnų gaudyklės, kad blogi sapnai aplenktų ir miegas visuomet neštų poilsį. Šios kūrėjos darbų galite rasti ir mūsų puslapyje Craft Boutique. Šios sapnų gaudyklės gali tapti puikia jūsų namų interjero detale, o galbūt ir talismanu?

Daugiau apie "tautė" "Tautė" Craft Boutique

#3. Cozy Details

craftbutik.com

Nuotrauka iš “Cozy Details” Facebook puslapio

Cozy Details – tiems, kas mėgsta nėrinius. Čia rasite labai gražias bei elegantišas servetėles arbatos puodeliams bei netgi masyvius nertus kilimus, kurie jūsų namams neabejotinai suteiks jaukumo bei šilumos. Kviečiu patiems pamatyti šiuos grožius “Cozy Details” Facebook puslapyje. Jame rasite nuorodą ir į kūrėjos Etsy puslapį :)

Daugiau apie "Cozy Details"

#4. Keramiko dienoraštis

craftbutik.com

Nuotrauka iš “Keramiko dienoraštis” Facebook puslapio

“Keramiko dienoraščio” kūrėja Eglė išties kuria nuostabius keramikos dirbinius. Pati turiu šios kūrėjos gamintą namų židinį ir jis yra tiesiog NUOSTABUS. Keramiko dienoraštis – tai autoriniai keramikos darbai, kurių nerasite parduotuvėje, jie sukuria atmosferą, kurią sunkiai galima aprašyti žodžiais arba perteikti nuotraukoje, juos reikia paimti į rankas ir pajausti jų skleidžiamą šilumą. Jeigu norite, kad jūsų namai atgytų bei juose apsigyventų jaukūs bei šilti keramikos dirbiniai, būtinai apsilankykite “Keramiko dienoraštis” Facebook puslapyje.

Daugiau apie "Keramiko dienoraštis"

#5. Pašviesk

craftbutik.com

Nuotrauka iš “Pašviesk” Facebook puslapio

“Pašviesk” kūrėjai gamina rankų darbo šviestuvus. Kas gali būti puikiau už tokią svarbią interjero detalę? Nuostabus subtilus dizainas, gražios, lengvos formos. Atraskite jums labiausiai patikusį šviestuvą, kuris pagyvins jūsų namų interjerą ir neabejotinai suteiks jam originalumo.

Daugiau apie "Pašviesk" "Pašviesk" Craft Boutique

 

Kurti yra gera,

Agnė ;)

Rekomenduojame perskaityti

craftbutik.com
Nerti krepšiai ir tašės bei kitos interjero detalės
Rankų šiluma Jūsų mažyliams

Parašyk komentarą