5
Bal
2017
1
craftbutik.com

5 patarimai kaip paruošti originalias pakuotes savo rankdarbiams

Sveiki sveikučiai :) Jeigu jau nusprendėte pardavinėti savo rankdarbius, turite pagalvoti ir apie jų pakuotes t.y. kaip juos pirmą kartą pamatys jūsų rankdarbių pirkėjas. Tenka pripažinti ir turbūt man pritarsite, jog ne kartą esame susižavėję pirmiausiai gaminio pakuote – taip ir norisi ją paliesti ir apžiūrėti.

Jeigu jūsų prekyba vyksta tik internetinėje erdvėje, tobula pakuotė yra bene svarbiausias dalykas. Nes ji yra pirmas dalykas, kurį klientas pamatys, įsigijęs jūsų gaminį, kuomet šis jam bus pristatytas paštu, į namus ir t.t. Pirmas įspūdis labai daug reiškia! DotCom Distribution studijos parodė, kad 52% pirkėjų mieliau grįžta pas tuos pardavėjus, kurių pakuotės yra patrauklios bei pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų bei yra puikaus dizaino.

Ar girdėjote apie dovanos išpakavimo malonumą? Koks puikus jausmas apima išvyniojant kruopščiai supakuotą dovaną! Jūsų rankdarbio pakuotė turėtų sukelti šiuos nuostabius jausmus jūsų klientui. Pateikiu kelis pavyzdžius detalių, kurių pagalba jūsų rankdarbio pakuotė sukurs klientui šį “wow” išpakavimo malonumą:

 1. Kaspinėlis + lipdukas: puikiai tiks rankų darbo kojinytėms ar muilams.
 2. Medvilninis, lininis ar drobinis maišelis: jį galite naudoti supakuoti didesniems rankdarbiams, prieš juos dedant į didesnę dėžutę. Toks maišelis gali atlikti tarsi apsauginę pakuotės funkciją, be to, tokia pakuotė atrodys prabangiai.
 3. Kieta dėžutė: puikiai tiks smulkesniems rankdarbiams, tokiems kaip rankų darbo papuošalai.
 4. Popierinis arba plastikinis maišelis ar įmautė: tinka atvirukams, kvietimams bei visiems rankdarbiams, kuriuos reikia atskirti vieną nuo kito didesnėje pakuotėje.
 5. Produkto etiketė: tai gali būti trumpas rankdarbio sudėties aprašymas ant originaliai pagamintos etiketės. Ji gali būti kuo įvairesnių bei įdomesnių formų.
 6. Stiklainiukas arba tubelė: išties originali pakuotė, ypatingai tinkanti rankų darbo kepiniams, tačiau joje galite supakuoti bet kurį rankdarbį, atrodys išties originaliai bei netikėtai.
 7. Vaškinis antspaudas: jeigu ant pakuotės įspausite savo logo su vaškiniu antspausdu, pakuotė atrodys labai originaliai, ypatingai tinkama vintage tipo rankdarbiams.
 8. Spalvotas arba specialiai pagamintas minkštas popierius: tinka rankų darbo muilams, kosmetikai ir t.t.
 9. Marketingo detalės: Vizitinė kortelė, atvirukas ar kortelė su nuolaida sekančiam pirkiniui. Šios detalės suteiks Jūsų rankdarbiui originalumo bei parodys, kad rūpinatės savo prekinio ženklo įvaizdžiu.
 10. Jūsų parašytas raštelis: tai gali būti patarimas, palinkėjimas ar frazė, kuri atspindi jūsų prekinį ženklą bei jus kaip kūrėją.
 11. Spalvota lipni juosta: nespalvota lipni juosta asocijuojasi su ofisu ir nuobodžiomis siuntomis. Įneškite truputį spalvų!
 12. Nemokama maža dovanėlė/pavyzdėlis: nepagailėkite prie savo rankdarbio pridėti mielos smulkmenėlės.
 13. Juosta arba kaspinėlis: tai elementas, kuris visada asocijuojasi su dovana.
 14. Specialus maišelis: ypatingai reikalingas, jeigu rankdarbį pirkėjui perduodate asmeniškai ar pavyzdžiui parodoje.

5 patarimai kaip paruošti originalias pakuotes savo rankdarbiams:

1. Paprastumas

Įpakavimas gali tikrai nemažai kainuoti. Jeigu jūsų rankdarbis nėra brangus, stenkitės laikytis minimalumo principo. Negalvokite, kad jūsų pakuotė atrodys pigiai. Jeigu naudosite perdirbtą kartoninę dėžutę ar maišelį su miela detale, jūsų pakuotė atrodys puikiai, ekologiškai ir originaliai.

2. Naudokite spalvas bei raštus

Nebūkite nuobodūs, pasirinkite spalvas ar raštus pakuotei, kurios reprezentuotų jūsų prekinį ženklą.

3. Atspindėkite savo rankdarbį pakuotėje

Tegul jūsų pakuotė bei rankdarbis būna viena visuma bei vienodos stilistikos. Tas pats elementas ant rankdarbio, gali atsikartoti ant pakuotės ir t.t.

4. Sukurkite pojūčius klientui liečiant bei užuodžiant jūsų pakuotę

Naudokite grublėtus raštus arba kaip tik labai švelnius. Jeigu norite, galite netgi pakvepinti savo rankdarbį švelniais kvapais.

5. Būkite nenuspėjami

Naudokite kitokias formas, neįprastas dėžutes, stiklainiukus, maišelius.

Ir galiausiai, viską darykite iš širdies, nes kaip žinia, tai kuriant rankdarbius labai svarbu :)

Sėkmės,

Agnė M. ;)

Pridedu keletą labai puikių nuotraukų iš Pinterest įkvėpimui. Taip pat kviečiu sekti Craft Boutique Pinterest puslapyje: https://es.pinterest.com/craftbutik/. Ten rasite ir daugiau idėjų :)

Rekomenduojame perskaityti

craftbutik.com
Astos Saltonės žiemos skrybelaičių kolekcija
craftbutik.com
Lentynėlė

Parašyk komentarą