Apie www.craftbutik.com

Susipažinkim :)

10404095_268466310019835_7707895014770551158_n

Sveiki!

Labai smagu, kad užsukote i mano kuriamo projekto “Craft Boutique” svetainę.

Pagrindinė šio projekto idėja yra padėti rankų darbo kūrėjams reklamuoti savo dirbinius!  O visiems rankdarbių gerbėjams ir pirkėjams – padėti atrasti nuostabius kūrėjus ir jų kūrinius.

Skiltyje “Pristatyk savo rankdarbius” galite siųsti savo dirbinių nuotraukas bei trumpai aprašyti savo veiklą, kokius dirbinius kuriate, parašyti savo kontaktus ar savo internetinės parduotuvėlės adresą, kad jūsų potencialūs klientai galėtų su jumis susisiekti tiesiogiai.

Mano vardas Agnė, ir šiuo metu gyvenu Madride, tačiau tai, kas sukurta lietuviškomis rankomis man visada yra mieliausia. Visada žavėjausi savo tautiečių lietuvių kuriamais rankų darbo dirbiniais ir šią svetainę sukūriau, norėdama suburti kuo daugiau menininkų, kūrybingų žmonių į vieną internetinę erdvę.

Jau seniai pradėjau domėtis interneto marketingu, o šiuo metu ir pradėjau jį studijuoti. Žaviuosi interneto galimybėmis bei tai, ką šiuolaikinis verslas gali pasiekti jo dėka. Todėl aktyviai domiuosi SEO, tinklapių kūrimu, internetinės reklamos kūrimu bei jos pateikimu internete, socialinių tinklų marketingu bei naujienlaiškių kūrimu. Ypač mane dominanti sritis yra būtent rankdarbių verslo kūrimas internete. Šis rankdarbių butiko projektas atsirado įkvėptas užsienio šalių rankdarbių kūrėjų interneto svetainių bei interneto bendruomenių dėka. Net neabejoju, kad iš mažo rankdarbių verslo gali išaugti puikus prekinis ženklas, kuris gali nešti netgi labai daug pajamų. Tačiau, tai, kaip savo rankdarbius pateiksite internetinėje erdvėje, yra didelis faktorius, galintis nulemti Jūsų verslo sėkmę.

www.craftbutik.com projekto autorė Agnė

www.craftbutik.com projekto autorė Agnė

Labai džiaugiuosi, kad šiame butikėlyje atsiranda vis daugiau ir daugiau nuostabių kūrėjų. Dėkoju Jums, mieli kūrėjai, negaliu atsigrožėti Jūsų darbais. Daug kas manęs klausėte, ar aš pati kuriu rankdarbius. Nors laisvalaikiu ir užsiimu dekupažu, deja, tikrai negalėčiau nė į vieną www.craftbutik.com kūrėją lygiuotis. Tačiau esu užkietėjusi rankų darbo gaminių gerbėja ir pirkėja.

Kviečiu bendradarbiauti ir parodyti tai, ką kuriate. Rašykite man el.p. info@craftbutik.com. Mielai Jums atrašysiu ir galėsime įgyvendinti daug puikių idėjų :). Jūsų rankdarbių straipsnių talpinimas šioje svetainėje yra visiškai nemokamas. Man visada malonu pasidalinti Jūsų kūryba su tokiais kaip aš pati – rankdarbių pirkėjais ir gerbėjais.

Jeigu Jus domina platesnės reklamos paslaugos Jūsų rankdarbių internetinei svetainei ar facebook puslapėliui, tuomet skaitykite skyrelį “Paslaugos”.

Visada su šypsena, Agnė :)

"Vargu ar yda didesnis pasitenkinimas už pasitenkinimą kuriant (Nikolajus Gogolis)

10502252_271005326432600_7333282015420296699_n