Naudojimosi taisyklės

www.craftbutik.com Naudojimosi taisyklės:

Pateikdami savo rankdarbių nuotraukas internetinei svetainei www.craftbutik.com Jūs patvirtinate, kad esate susipažinęs su šiomis taisyklėmis (toliau – Taisyklės), su jomis sutinkate ir įsipareigojate jų laikytis.

1. www.craftbutik.com internetinės svetainės tikslas – reklamuoti rankdarbių kūrėjų (toliau – Kūrėjų) gaminius ir veiklą bei teikti rankdarbių reklamos paslaugas.

2. Kūrėjai gali pasinaudoti nemokamos reklamos galimybe publikuoti savo rankdarbius www.craftbutik.com internetinėje svetainėje tik joje užsiregistravę ir tiesiogiai įkeldami rankdarbių nuotraukas skiltyje „Pristatyk savo rankdarbius“.

3. Talpindamas savo rankdarbių nuotraukas www.craftbutik.com internetinėje svetainėje Kūrėjas yra visapusiškai atsakingas už informaciją, kurią pateikia:
• Informacija nėra klaidinanti ar neteisinga;
• Kūrėjas nenaudoja, neturint autorinių ar kitų teisių prekei ir/ar paslaugai viešinti ir skelbti, nuotraukų (tipiškai – tai nuotraukos rastos internete);
• Kūrėjas nenaudoja nuotraukų, kuriose yra matomi kiti nei Kūrėjas asmenys, negavus tokių asmenų sutikimo nuotraukų publikavimui;
• Kūrėjas nesiūlo įsigyti paslaugų ir/ar prekių, kurios pagamintos pažeidžiant registruotų prekės ženklų savininkų intelektines nuosavybės teises;
• Kūrėjas nepažeidžia trečiųjų asmenų turtinių ar asmeninių teisių (įskaitant teises į intelektinę nuosavybę);
• Kūrėjas nepažeidžia teisės aktų reikalavimų (įskaitant vartotojų teisių apsaugą ar konkurenciją reglamentuojančius teisės aktus bei importo bei eksporto taisykles);
• Kūrėjo pateikta informacija neprieštarauja viešajai tvarkai ir gerai moralei;
• Kūrėjo pateikta informacija neturi savyje virusų ar kitokių kompiuterių programų ar failų, kurie gali sutrikdyti normalų www.craftbutik.com svetainės veikimą;

4. www.craftbutik.com nėra atsakingas už informacijos, kurią Kūrėjas pateikia redagavimui svetainėje, el.paštu ar per Facebook paskyrą, teisingumą, išsamumą ir/ar atitikimą teisės aktų reikalavimams. www.craftbutik.com kiekvieną pateiktą informaciją redaguoja tik gramatiniu bei stilistiniu aspektu. Bet kokio pobūdžio masinės reklamos (spam) pranešimai yra trinami iš karto.

5. www.craftbutik.com jokiu būdu nedalyvauja pirkimo-pardavimo ar kitokiuose www.craftbutik.com svetainėje kylančiuose sandoriuose tarp Kūrėjų (nei kaip tarpininkas, įgaliotas asmuo, atstovas ar kaip kitaip). www.craftbutik.com nebus Kūrėjo agentu, atstovu, tarpininku ir kt.

6. www.craftbutik.com neatsako už autorinių teisių pažeidimą Kūrėjams įkeliant nuotraukas skirtas reklamuoti ir viešinti savo prekes ir/ar paslaugas.

7. Autorių teisės į www.craftbutik.com internetinę svetainę ir visą jos turinį priklauso www.craftbutik.com arba www.craftbutik.com teisėtai naudojasi trečiųjų asmenų suteiktomis teisėmis. www.craftbutik.com internetinėje svetainėje pateiktą informaciją bei Kūrėjų pateiktas rankdarbių nuotraukas draudžiama kopijuoti be www.craftbutik.com ar Kūrėjų sutikimo.

8. Pakeitimai šiose naudojimosi taisyklėse: www.craftbutik.com pasilieka sau teisę keisti ir redaguoti šias taisykles bet kuriuo metu. www.craftbutik.com nėra įpareigoti pranešti vartotojams apie įgyvendintus pakeitimus. Pakeitimai įsigalioja iškart, kai atsiranda www.craftbutik.com internetinėje svetainėje.